2019 İstikbal Mobilya Ayna Modelleri

Evinizin dekorasyonunu küçücük bir aynayla taçlandırmanız mümkün.Salonunuzda veya koridorunuzda tablo gibi duracak büyük boyutlu aynalar, okula veya işe giderken hazırlanmanızda gereklilik olan büyük boy aynaları ve süs olsun diye koyduğunuz büyük aynalar! Zevkinize göre onlarca çeşitliliğe sahip şık aynalar istikbal’da sizleri bekliyor.Sahip olmak isteyeceğiniz aynanın görüntüsünden çok kalitesinede önem vereceğini düşünüyoruz.İşte istikbal bunu en iyi bilen mobilya mağazalarından olduğu için istikbal aynalarda solma,paslanma gibi sorunlarla asla karşılaşmayacaksınız.Uzun yıllar kullanımı size garantileyen istikbal vazgeçilmeziniz olacak gibi görünüyor.Üstelik şıklığınızda sembolü olacak!

Böyle bir modele kim hayır diyebilir ki ? Evinizin en vazgeçilmez ve en göz alıcı parçası olmayı hak eden bu ayna kenalarlarında özenle işlenmiş havası veren desenleriyle görenleri hayran bırakacak.Gümüş rengi bu özel aynaya sahip olmak istiyorsanız istikbal’nın resmi sayfasından alışveriş yapabilirsiniz ya da size en yakın istikbal mağazasına gidip bu modeli yakından inceleme şansına sahip olabilirsiniz.Eğer evinizde böyle şıklığa sahip olmak istiyorsanız acele edin.

Belki yatak odanızda belki de salonunuzda ama her nerede olursa olsun küçük boyutuna rağmen gözleri üzerine çekecek olan bu ayna gümüş işlemeli desenleriyle fark yaratıyor.Görüntüsüyle çerçeveyi andıran bu ayna ve benzeri birçok model istikbal’da!

Boy aynalarında da istediğiniz tarz ve zevke uygun aynaları bulabileceğiniz istikbal’da bulunan aynaların kalite ve şıklığından vazgeçemiyorsanız fiyatını düşünmenize hiç gerek yok çünkü bu fiyatları başka yerde bulamayacaksınız.

Bir önceki yazımız olan 2019 İstikbal Köşe Koltuk Takımı Fiyatları başlıklı makalemizde 2019 İstikbal Köşe Koltuk Takımı Fiyatları hakkında bilgiler verilmektedir.